Likya Adrasan Tekne Turu Logo

Sazak Koyu

Sazak Koyu, Antalya’nın gizli kalmış cennet güzelliği Adrasan’da yer almaktadır. Adrasan’a ortalama 14 kilometre uzaklıkta yer alan Sazak Koyu’na Likya Adrasan Tekne Turu hizmetimiz ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adrasan’ın doğasını en güzel şekilde keşfedebileceğiniz Sazak Koyu’nda yüzebilir, dalış yapabilir veya kamp yaparak gününüzü değerlendirebilirsiniz.

Sazak Koyu; ıssızlığından dolayı şehirden uzaklaşmak ve doğa ile kucaklaşmak kapsamında oldukça verimli bir lokasyondur. Birbirinden güzel balıklar, deniz kaplumbağaları, bitki ve ağaçlar ile harika bir manzaraya sahip olan Sazak Koyu’nda huzurlu vakit geçirmek mümkün olacaktır. Adrasan tekne turu işletmeleri arasında öne çıkan Likya Adrasan teknesi ile keyifle keşfedebileceksiniz.

Gündüz vakitlerinde mavi ve yeşilin tüm tonlarına doyabileceğiniz Sazak Koyu’nda geceleri ise yıldızlar ile baş başa kalıp, güzel bir gökyüzü manzarası izleyebileceksiniz. Akdeniz’in saklı güzelliklerinden olan Sazak Koyu’nda ömrünüzün en güzel saatlerini yaşayabileceksiniz.

Sazak Koyu’na ulaşım tercihi olarak sadece deniz yolu değil, aynı zamanda kara yolu ulaşımı da bulunmaktadır. Adrasan’dan Sazak Koyu’na orman içerisinden patika yol üzerinden ulaşım sağlamak mümkün olacaktır.

Ancak yolun zorlu ve engebeli arazi yapısına sahip olmasından dolayı; şahsi araçların zarar görebileceği ve bu yüzden mağdur olabileceğiniz için, bu seçenek göz önüne çıkmamakla beraber Likya Adrasan Tekne Turu seçeneklerimizi öneriyoruz.

Likya Adrasan Tekne Turu sayesinde; konforlu, hızlı, molalı veya yemekli seçeneklerimiz ile Sazak Koyu’na ulaşım sağlamak mümkün olacaktır. Beydağları Sahil Milli Parkı’nın batı tarafında yer alan; Sazak Koyu, Kumluca’ya bağlı Karaöz ve Mavikent’e de oldukça yakın lokasyonda yer almaktadır.

Sazak Koyu’nun Kumluca’ya bağlı Adrasan’ın en güzel koyları arasında yer aldığını da hatırlatmak isteriz. Gerek doğası, gerekse de eşsiz deniz manzarası ile nefes kesen manzaralara ev sahipliği yapan Sazak Koyu’nu her zaman ziyaret edebilirsiniz.

Likya Adrasan Tekne Turu hizmetimiz ile Sazak Koyu’nu dilediğiniz zaman, dilediğiniz saatte ziyaret edebileceğiniz gibi, tekne turu hizmetimizi yemekli veya yemeksiz olarak da tercih edebilirsiniz. Her mevsim ziyaret gerçekleştirebileceğiniz Sazak Koyu’nu keşfetmeden Adrasan’dan ayrılmayın. Çünkü Adrasan’ın ve Sazak Koyu’nun doğallığını; hiç unutmayacak aksine hep hatırlayacak güzelliklere sahip olduğunu görebilirsiniz. Geç kalmadan Sazak Koyu’nu bizimle keşfe çıkın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir