Likya Adrasan Tekne Turu Logo

Sıkça Sorulan Sorular

Adrasan tekne turları genellikle bahar ve yaz aylarında yapılmaktadır. Nisan ayında başlayan turlar; Ekim ayının sonuna veya Kasım ayının başına kadar uzanabilmektedir. Nisan ve Kasım ayları arasında Adrasan tekne turlarına katılabilirsiniz.
Teknemiz sabah saatlerinde 10 gibi Adrasan Plajı’ndan ayrılır ve Akdeniz’in birbirinden eşsiz koylarında mola vererek 16.3 gibi tekrar Adrasan Plajı’na demirlemektedir. Gün boyu turumuz devam etmektedir. Sabah saat 9.3 gibi teknemizde yer almanız gerekmektedir.
Güneş kremi, şapka, güneş gözlüğü, mayo/bikini, havlu, su geçirmez kamera veya telefon kılıfı gibi güneş ve su koruması için gerekli eşyaları getirmek önemlidir. Teknemizde alkollü/alkolsüz soğuk içecekler, su, cips vb. gibi ürünlerin satışı yapılmaktadır. Dışarıdan yiyecek/içecek
getirmek yasaktır.
Adrasan tekne turu rezervasyonu yaptırmak zorunludur. Rezervasyonlarınızı yoğunluk yaşanması nedeniyle en az 2-3 gün önceden yaptırmanızı tavsiye ederiz. Aynı gün aradığınızda yer bulamayabilirsiniz.
Teknemizde bulunan paddleboard ile Akdeniz’in eşsiz koylarında vereceğimiz molalarda keyifli anlar yaşayabilirsiniz.
Yüzme bilmeyen misafirlerimiz Adrasan tekne turuna katılabilir ve can yelekleri ile denize girebilir.
Adrasan tekne turunda 2 farklı rota bulunuyor;
1 Rotamız; Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Suluada
2 Rotamız; Koylar Turu. Koylar turunda; Akseki, Sazak, Porto Ceneviz, Fosforlu Mağara ve
Korsan Koyu’dur.
Adrasan tekne turuna yemek, meyve tabağı, bisküvi ve çay ikramlarımız bulunmaktadır. Yemekte balık veya tavuk, makarna, salata ve turşu şeklinde bir menü yer almaktadır. Misafirlerimiz tekneye binerken hangi menüyü seçecekleri sorulmaktadır.

Adrasan tekne turuna her yaştan çocuklar katılabilir, hiçbir sorun bulunmamaktadır.

Teknemizde yolcu sayısı kadar can yeleği bulunmaktadır. Yüzme makarnası gibi ekipmanlar herkese yetecek sayıda olmadığı için kendi yüzme ekipmanlarınızı getirmelisiniz.
Likya Adrasan teknemizde tüm yolcularımıza sigorta yapılmakta ve teknemiz sigortalı bir şekilde hizmet sağlamaktadır.
Likya Adrasan isimli teknemizin arka kısmında açık duşlar, ön kabin kısmında ise tuvalet, lavabo ve soyunma kabini bulunmaktadır.