Likya Adrasan Tekne Turu Logo

Hakkımızda

Likya Adrasan Tekne Turu

Antalya’nın saklı kalmış cennet güzelliğinde, Adrasan tekne turu ile Adrasan koylarını ve Suluada’yı keşfetmenize yardımcı oluyoruz. 2019 yılında başladığımız Likya Adrasan Tekne Turu hizmetimiz kapsamında; Adrasan’ın inci tanesi sahilinden başlayan tekne turumuz, Antalya’nın incisi Suluada ve eşsiz doğaya sahip koyları ile devam ediyor.

Sabahın erken saatlerinde başlayan tekne turumuz, saat 16.30’a kadar kesintisiz şekilde devam ediyor. Adrasan’ın ulaşımı zor bakir koylarında yüzmek, dalış yapmak ve eşsiz manzaralara karşı fotoğraf çekmek unutamayacağınız harika bir tekne turu deneyimi yaşamanıza imkan tanıyacaktır.

35 kişi kapasitesine sahip olan Likya Adrasan Tekne Turu hizmetimiz; profesyonel ve güvenilir ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Adrasan’ın doğasını, tarihini ve keşfedilmesi güç olan her bir karesine ulaşım sağlayabildiğimiz Adrasan tekne turu sayesinde; eşsiz bir tatil yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Tekne turu hizmetimiz içerisinde; yemek, içecek, meyve ve ekstra özel ihtiyaç taleplerinize göre menüler servis edilebilmektedir. Yaz sezonunda yoğun şekilde gerçekleştirdiğimiz hizmetimize, İlkbahar ve Sonbahar mevsiminde de sakinliğin hakim olduğu zamanlarda da devam ediyoruz.

Likya Adrasan Tekne Turu hizmetimize, sabah erken saatlerde başlayarak masmavi deniz de manzarayı seyrederek ilerliyoruz. Suluada turumuzda Antalya’nın en meşhur adası ve Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Suluada’yı birlikte keşfediyoruz. Koylar turumuzda ise; Akseki Koyu, Sazak Koyu, Porto Ceneviz Koyu, Fosforlu Mağara, Korsan Koyu ve İçmeler Koyu gibi birbirinden farklı koyları keşfediyoruz.

Ulaştığımız her bir koy da mola vererek; yüzme ve dinlenme imkanları sunuyoruz. Sahil üzerinde çay ikramımız devam ettiği gibi mevsimine göre meyve seçeneklerinde de siz değerli misafirlerimize ikram ediyoruz.

Gün sonunda herkesin mutlu, keyifli ve enerjik şekilde ayrılmasını istediğimiz Likya Adrasan Tekne Turu hizmetimizde, her misafirimize aynı samimiyet ve aynı dostluk ile yaklaşıyoruz. Beraber aile gezintisi tadında keşfettiğimiz Adrasan koylarında hep iz bırakarak devam ediyor ve günü doyasıya yaşıyoruz.

Her sezon Adrasan’da Likya Adrasan Tekne Turu olarak sizleri bekliyor olacağız. Dolu, dolu geçecek yeni bir tatil sezonu planlamanız var ise; bizimle iletişime geçin en güzel tatil planını birlikte gerçekleştirelim.